► OPTIKA


OPTIČKI PREDAJNIK
OPT-TX-DT
SAT ulaza: 4 (VL,VH,HL,HH)(950-2150MHz)
ZEM ulaza: 1 (88-862MHz)
Optički izlaz: SC/APC (1310nm)
Kaskadni izlaz: 4xSAT + 1xZEM
Moguće spajanje do 7 predajnika

OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-DT
Ulaz: optika SC/APC (1310nm)
Izlaz: 4 RF TV/SAT (88-862/950-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 77(TV) – 80(SAT)

OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-DT-Quattro
Ulaz: optika SC/APC (1310nm)
Izlaz: 4 SAT(VL,VH,HL,HH) + TV (88-862/950-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 82(TV) – 88(SAT)

OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-TV
Ulaz 1: optika FC/PC s SC/APC adapterom (1310nm)
Ulaz 2: RF mix
Izlaz: 1 RF (47-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 80(TV) – 70(SAT)
Podešavanje nivoa: 20dB